»
Takaisin
»
Lisää uutisia

Perjantaina 12.1.2017 klo 18.00-19.00 Turun SuperParkissa järjestetään TPS-päivä. Illan aikana ohjelmassa: Meet & Greet, nouda nimmarit Lätkätutkakisa Pelaajien haastattelu TPS:n maskotti Jore-karhu TPS Juniorijääkiekon lisenssikortilla tai HC TPS:n

Lue lisää »

SuperParkissa TPS-päivä perjantaina 12.1.2018!

Perjantaina 12.1.2017 klo 18.00-19.00 Turun SuperParkissa järjestetään TPS-päivä. Illan aikana ohjelmassa: Meet & Greet, nouda nimmarit Lätkätutkakisa Pelaajien haastattelu TPS:n maskotti Jore-karhu TPS Juniorijääkiekon lisenssikortilla tai HC TPS:n

Lue lisää »
»
Lisää uutisia
JOPOX-VERKOSTON MAINOS
Tiedotteet
Poimintoja seuran otteluista
C02 AkatemiaC-Nuorten SM-karsintasarja, lohko 2
17
Mar
klo 0:00
Impivaara
TPS C Akatemia - TPS C
B-nuoretB-SM alkusarja
17
Mar
klo 19:45
Haka 2
Tappara - TPS
C02 AkatemiaC-Nuorten SM-karsintasarja, lohko 2
18
Mar
klo 0:00
Malmi 1
Hifk Ch - TPS C Akatemia
E06 SepotE1 AA lohko 6b
18
Mar
klo 12:00
Salo
Kiekkohait Black - TPS Sepot
E07 Antsat, Elorannat, RintsitAluesarja E2 Länsirannikko
18
Mar
klo 13:30
Impivaaran jäähalli, kenttä 1
TPS Elorannat - Ässät Penguins
C03 1C2 AAA alkusarja
18
Mar
klo 15:05
Impivaara 1
TPS C2 1 - Tappara Siniset
E06 JursitE1 AAA lohko 4
18
Mar
klo 15:40
Varissuo
TuK-V Valkoinen - TPS Jursit
3-9
E07 Antsat, Elorannat, RintsitAluesarja E2 Länsirannikko
18
Mar
klo 15:45
Impivaaran jäähalli, kenttä 2
TPS Antsat - TuTo blue
B2B2-Nuorten SM-Alkusarja
18
Mar
klo 17:00
Impivaara
TPS B2 - Kalpa
A AkatemiaNUORTEN SUOMISARJAN KARSINTA
18
Mar
klo 19:50
IMPIVAARA
TPS A AKATEMIA - NIKKARIT HYRI
B2B2-Nuorten SM-Alkusarja
19
Mar
klo 11:00
Kerava 2
KJT Haukat - TPS B2
E07 Antsat, Elorannat, RintsitAluesarja E2 Länsirannikko
19
Mar
klo 13:00
Kaarinan jäähalli
KaKiPo Apassit - TPS Rintsit
E06 JursitE1 AAA lohko 4
19
Mar
klo 13:10
Pori
Ässät Black - TPS Jursit
D04 NumpatD1 AA
19
Mar
klo 15:00
Impivaara 1
TPS D1 Numpat - FoPS Vihreät
C03 1C2 AAA alkusarja
19
Mar
klo 18:05
Impivaara 1
TPS C2 1 - Ässät
E06 UpitE1 A-sarja Länsirannikko
19
Mar
klo 18:30
Varissuo 1
TPS Upit - KaKiPo Blackfoots
B-nuoretB-SM alkusarja
22
Mar
klo 19:20
Impivaara
TPS - K-Kissat
C02 AkatemiaC-Nuorten SM-karsintasarja, lohko 2
25
Mar
klo 0:00
Astora
Ässät - TPS C Akatemia
E06 JortsutE1 AAA lohko 4
25
Mar
klo 10:15
Forssa
FoPS Vihreä - TPS Jortsut
B-nuoretB-SM alkusarja
25
Mar
klo 13:05
Impivaara
TPS - Kalpa
E07 Antsat, Elorannat, RintsitAluesarja E2 Länsirannikko
25
Mar
klo 16:00
Impivaaran jäähalli, kenttä 2
TPS Rintsit - Kiekkohait
A AkatemiaNUORTEN SUOMISARJAN KARSINTA
25
Mar
klo 17:20
KAUNIAINEN
GrIFK - TPS A AKATEMIA
E07 Antsat, Elorannat, RintsitAluesarja E2 Länsirannikko
25
Mar
klo 17:30
Impivaarn jäähalli
TPS Ansat - TPS Elorannat
C03 1C2 AAA alkusarja
25
Mar
klo 17:50
Impivaara 1
TPS Ak - TPS C2 1
TPS Juniorijääkiekon joulujuhlat
Raisio klo 18:00

Toimihenkilöiden joulujuhlat

15
Jou
Jouluglögi ja riisipuuro
Gatorade Center, juniorijääkiekon toimisto klo 10:00

Toimistolla on tarjolla jouluglögiä ja riisipuuroa klo 10.00-13.00, tervetuloa

20
Jou
TPS SuperDay
SuperPark Turku klo 18:00

12
Tam
Kauden päätösjuhla Silja Linella (Turku-Maarianhamina-Turku)
Silja Galaxy & Silja Baltic Princess klo 8:15

Ilmoittautuminen aukeaa myöhemmin.

22
Huh
Poimintoja muilta sivustoilta
Ei uutisia
Videot
TPS Juniorijääkiekko ry
«  Marraskuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
 
Kategoriat