»
Takaisin
»
Lisää uutisia

Hiihtoloman kiekkokoulu on tarkoitettu vuosina 2007-2011 -syntyneille pelaajille. Leiri järjestetään Impivaaran jäähallissa maanantaista torstaihin (17.-20.2.2020) viikolla 8. Kiekkokoulussa harjoitellaan aamupäivät sekä pelataan teemapelejä iltapäivisin.

Lue lisää »

Ilmoittautuminen on avoinna!

Hiihtoloman kiekkokoulu on tarkoitettu vuosina 2007-2011 -syntyneille pelaajille. Leiri järjestetään Impivaaran jäähallissa maanantaista torstaihin (17.-20.2.2020) viikolla 8. Kiekkokoulussa harjoitellaan aamupäivät sekä pelataan teemapelejä iltapäivis

Lue lisää »
»
Lisää uutisia
JOPOX-VERKOSTON MAINOS
Tiedotteet
Poimintoja seuran otteluista
A AkatemiaA-Nuorten Mestis
17
Tam
klo 18:30
Lempäälä
Leki - TPS
B-nuoretB-SM-sarja
17
Tam
klo 19:20
Impivaara
TPS - K-Vantaa
D07 Antsat, Elorannat, Norret, RintsitD2 AA jatkosarja
18
Tam
klo 12:00
Salo
Kiekkohait - TPS Norret
C04 AkatemiaC-nuoret mestis
18
Tam
klo 14:00
Impivaara 2
TPS C1 Akatemia - GrIFK
B-nuoretB-SM-sarja
18
Tam
klo 14:20
Impivaara
TPS - Jokerit
C05 TeamSarjaottelu
18
Tam
klo 16:45
Laitila
LaJy Black - TPS C2 Team
A AkatemiaA-Nuorten Mestis
18
Tam
klo 16:50
Impivaara 1
TPS A Ak - Pyry
B AkatemiaB-Suomi sarja
18
Tam
klo 19:20
Impivaara 1
TPS B-Ak - Ässät Ak
D07 Antsat, Elorannat, Norret, RintsitD2 AA jatkosarja
19
Tam
klo 16:45
Impivaara 2
TPS Rintsit - Lukko Sininen
B AkatemiaB-Suomi sarja
19
Tam
klo 17:00
rauma TK 1
Lukko Team - TPS B-Ak
D07 Antsat, Elorannat, Norret, RintsitD2 AA jatkosarja
22
Tam
klo 18:00
Impivaara
TPS Norret - TPS Rintsit
D07 Antsat, Elorannat, Norret, RintsitD2 AAA jatkosarja
22
Tam
klo 18:00
Varissuo 2
TuTo Blue - TPS Elorannat
D07 Antsat, Elorannat, Norret, RintsitD2 AAA jatkosarja
22
Tam
klo 18:35
Naantali
VG-62 - TPS Antsat
B-nuoretB-SM-sarja
22
Tam
klo 18:50
Hartwall 2
Jokerit - TPS
A AkatemiaA-Nuorten Mestis
22
Tam
klo 19:50
Impivaara 1
TPS A Ak - Leki
D07 Antsat, Elorannat, Norret, RintsitD2 AAA jatkosarja
25
Tam
klo 11:45
Impivaara
TPS Antsat - FoPS Vihreä
C04 AkatemiaC-nuoret mestis
25
Tam
klo 12:00
Nummela
HAKI - TPS C Akatemia
A AkatemiaA-Nuorten Mestis
25
Tam
klo 14:40
Rovaniemi
Roki - TPS A Ak
B-nuoretB-SM-sarja
25
Tam
klo 16:00
Astora Areena
Ässät - TPS
B AkatemiaB-Suomi sarja
25
Tam
klo 19:50
Kupittaa
TuTo B - TPS B-Ak
D07 Antsat, Elorannat, Norret, RintsitD2 AA jatkosarja
29
Tam
klo 18:00
Varissuo 2
TuKV Vihreä - TPS Norret
D07 Antsat, Elorannat, Norret, RintsitD2 AAA jatkosarja
29
Tam
klo 18:00
Impivaara
TPS Elorannat - VG-62
D07 Antsat, Elorannat, Norret, RintsitD2 AA jatkosarja
29
Tam
klo 19:15
Salo
Kiekkohait - TPS Rintsit
TPS Hockey Day
Superpark, Turku klo 18:00

12
Hel
Päätösjuhla
Silja Line, Turku klo 8:15

26
Huh
Poimintoja muilta sivustoilta
Ei uutisia
Videot