C03 1 Joukkueen ottelulista
Pvm Sarja Paikka Ottelu
23.8.2018 18:30:00 Hott Laitilan jäähalli Lukko - C03 1
31.8.2018 19:35:00 C-nuorten SM-karsintasarja, lohko 1 Impivaaran jäähalli C03 1 - Ässät
1.9.2018 12:15:00 C-nuorten SM-karsintasarja, lohko 1 Haka 2 Ilves - C03 1
7.9.2018 19:20:00 C-nuorten SM-karsintasarja, lohko 1 Impivaaran jäähalli C03 1 - Kärpät
8.9.2018 16:20:00 C-nuorten SM-karsintasarja, lohko 1 Impivaaran jäähalli C03 1 - KJT Haukat
14.9.2018 18:15:00 C-nuorten SM-karsintasarja, lohko 1 Rauma 2 Lukko - C03 1
15.9.2018 16:20:00 C-nuorten SM-karsintasarja, lohko 1 Tapiola Blues Ak - C03 1
22.9.2018 14:20:00 C-nuorten SM-karsintasarja, lohko 1 Impivaaran jäähalli C03 1 - Ilves
23.9.2018 15:20:00 C-nuorten SM-karsintasarja, lohko 1 Hämeenlinna HPK - C03 1
28.9.2018 19:20:00 C-nuorten SM-karsintasarja, lohko 1 Impivaaran jäähalli C03 1 - HC Nokia
30.9.2018 12:15:00 C-nuorten SM-karsintasarja, lohko 1 Raksila Kärpät - C03 1
5.10.2018 18:30:00 C-nuorten SM-karsintasarja, lohko 1 Astora Ässät - C03 1
6.10.2018 16:35:00 C-nuorten SM-karsintasarja, lohko 1 Impivaaran jäähalli C03 1 - Tappara
12.10.2018 18:05:00 C-nuorten SM-karsintasarja, lohko 1 Impivaaran jäähalli C03 1 - Blues AK
13.10.2018 17:30:00 C-nuorten SM-karsintasarja, lohko 1 Nokia HC Nokia - C03 1
14.10.2018 17:05:00 C-nuorten SM-karsintasarja, lohko 1 Impivaaran jäähalli C03 1 - Lukko
26.10.2018 19:15:00 C-nuorten SM-karsintasarja, lohko 1 Sentteri MP Tappara - C03 1
27.10.2018 17:20:00 C-nuorten SM-karsintasarja, lohko 1 Impivaara 1 C03 1 - Blues AK
2.11.2018 17:20:00 C-nuorten SM-karsintasarja, lohko 1 Hyrylä 2 KJT Haukat - C03 1
4.11.2018 15:20:00 C-nuorten SM-karsintasarja, lohko 1 Impivaara 1 C03 1 - HPK
10.11.2018 17:05:00 C-nuorten SM-karsintasarja, lohko 1 Hyrylä 2 KJT Haukat - C03 1
11.11.2018 11:30:00 C-nuorten SM-karsintasarja, lohko 1 Nokia HC Nokia - C03 1
17.11.2018 16:50:00 C-nuorten SM-karsintasarja, lohko 1 Impivaaran jäähalli C03 1 - HPK
24.11.2018 14:30:00 C-nuorten SM-karsintasarja, lohko 1 Sentteri MP Tappara - C03 1
30.11.2018 18:30:00 C-nuorten SM-karsintasarja, lohko 1 Pori Astora Ässät - C03 1
1.12.2018 17:20:00 C-nuorten SM-karsintasarja, lohko 1 Impivaaran jäähalli 1 C03 1 - Kärpät
5.12.2018 19:45:00 C-nuorten SM-karsintasarja, lohko 1 Haka 2 Ilves - C03 1
9.12.2018 15:20:00 C-nuorten SM-karsintasarja, lohko 1 Impivaaran jäähalli 1 C03 1 - Lukko
5.1.2019 17:00:00 C-nuorten SM alempi jatkosarja Tuplajäät Kalpa - C03 1
6.1.2019 13:45:00 C-nuorten SM alempi jatkosarja Lappeenranta Saipa/Ketterä - C03 1
12.1.2019 14:45:00 C-nuorten SM alempi jatkosarja Impivaaran jäähalli 1 C03 1 - K-Vantaa
13.1.2019 12:30:00 C-nuorten SM alempi jatkosarja Tapiola 2 Blues AK - C03 1
18.1.2019 19:20:00 C-nuorten SM alempi jatkosarja Vuosaari 1 Viikingit - C03 1
20.1.2019 15:20:00 C-nuorten SM alempi jatkosarja Impivaaran jäähalli 1 C03 1 - Pelicans
26.1.2019 15:50:00 C-nuorten SM alempi jatkosarja Impivaaran jäähalli 1 C03 1 - Viikingit
27.1.2019 15:00:00 C-nuorten SM alempi jatkosarja Kouvola KooKoo - C03 1
1.2.2019 18:40:00 C-nuorten SM alempi jatkosarja Myyrmäki K-Vantaa - C03 1
2.2.2019 19:00:00 C-nuorten SM alempi jatkosarja Hämeenlinna HPK - C03 1
15.2.2019 19:20:00 C-nuorten SM alempi jatkosarja Impivaaran jäähalli 1 C03 1 - Lukko
17.2.2019 13:50:00 C-nuorten SM alempi jatkosarja Impivaaran jäähalli 1 C03 1 - Saipa/Ketterä
23.2.2019 17:20:00 C-nuorten SM alempi jatkosarja Impivaaran jäähalli 1 C03 1 - Kalpa
24.2.2019 13:50:00 C-nuorten SM alempi jatkosarja Impivaaran jäähalli 1 C03 1 - KooKoo
8.3.2019 19:20:00 C-nuorten SM alempi jatkosarja Impivaaran jäähalli 1 C03 1 - HPK
9.3.2019 16:10:00 C-nuorten SM alempi jatkosarja Laune 2 Pelicans - C03 1
15.3.2019 18:15:00 C-nuorten SM alempi jatkosarja Rauma 2 Lukko - C03 1
17.3.2019 15:35:00 C-nuorten SM alempi jatkosarja Impivaaran jäähalli 1 C03 1 - Blues Ak
C03 1
«  Lokakuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031